Gwarancja świeżości i jakości kwiatów

Eleganckie, naturalne kompozycje kwiatowe

 

Co nas wyróżnia?

Kwiaty w Kwiatowym Ogrodzie są wyjątkowe, dostarczane zawsze przez wieloletnich, sprawdzonych dostawców. Nasze bukiety przygotowywane są przez wyspecjalizowane florystki, gwarantujące najwyższą jakość kompozycji. Wybierając kwiaty dokonujemy gruntownej selekcji, zwracając uwagę na ich wygląd i świeżość tak, aby bukiety z nich ułożone długo cieszyły swym nienagannym wizerunkiem i zapachem. Kompozycje układane są u nas i nie korzystamy z pośrednictwa kwiaciarni.

Jesteśmy dla Ciebie

Składając zamówienie w Kwiatowym Ogrodzie masz gwarancję nienagannej obsługi. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby jakość świadczonych usług była na najwyższym poziomie. Nieustannie dążymy do doskonałości. Dlatego jeśli uważają Państwo, że powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na dany aspekt obsługi Klienta - prosimy o kontakt na adres: biuro@kwiatowyogrod.pl

 

 

Gwarancja jakości Kwiatowy Ogród

Dlatego dbamy aby każde zamówienie zostało przygotowane z należytą starannością. Przed wysłaniem sprawdzamy, czy produkt i jego opakowanie spełnia najwyższe ze stawianych przez nas kryteriów jakości. Składając zamówienie w KwiatowyOgrod.pl masz pewność, że dostarczona przesyłka dojdzie na czas i będzie zgodna z twoimi oczekiwaniami. Jeśli uważasz, że przesyłka nie spełniła Twoich oczekiwań niezwłocznie skontaktuj się z nami na adres biuro@kwiatowyogrod.pl i podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. Na każdego maila odpowiadamy w terminie do 24 h (w dni robocze od poniedziałku do piątku).

Jesteśmy więcej niż sklepem

Kwiatowy Ogród tworzony jest przez grupę pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu wyjątkowych produktów. Kreujemy piękne przedmioty, dzięki którym świat nabiera niebanalnych kolorów podkreślonych nietuzinkowymi nutami zapachowymi. Aranżuj z nami wyjątkowe wnętrza, nadaj im wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru.

  • kwiaty w eko stylu
  • kwiaty w eko torbie
  • bukiety ślubne
  • kwiaty z personalizacją
  • kwiaty na Dzień Mamy
  • kwiaty na rocznicę ślubu
  • świece zapachowe woodwick
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net