Nasi partnerzy

KwiatowyOgrod.pl współpracuje z licznymi partnerami zewnętrznymi. Dynamicznie rozwijający się rynek banków zapewnia Państwu możliwość korzystania z szybkich płatności. W ramach współpracy z bankami powstały oferty promocyjne skierowane do Klientów. O promocjach przeczytają Państwo na stronie swojego banku/na stronie Partnera w zakładkach poświęconych rabatom.

 

  Specjalnie dla Klientów aplikacji Mój Orange KwiatowyOgrod.pl przygotował ofertę. Więcej na stronie partnera.
  KwiatowyOgrod.pl jest Partnerem programu rabatowego banku PKO BP SA. Płacąc kartą banku PKO BP SA możesz skorzystać z rabatu. Więcej na stronie partnera.
                         KwiatowyOgrod.pl jest Partnerem programu rabatowego mOkazje. Korzystając z oferty tego programu możesz skorzystać z rabatu. Więcej na stronie partnera.
  KwiatowyOgrod.pl jest Partnerem Programu Rabatowego Galeria Rabatów i tylko dla Klientów Banku Pekao S.A. dokonujących płatności dowolną kartą płatniczą Banku, przelewem z Pekao24 lub mobilnie PeoPay udziela rabatu. Więcej na stronie partnera.
 

 

KwiatowyOgrod.pl jest Partnerem programu rabatowego Buy and Smile. Płacąc kartą MasterCard Business, Gold, Platinum, Professional, za zakupy w na stronie sklepu możesz uzyskać rabat. Więcej na stronie partnera.

 

 

KwiatowyOgrod.pl jest Partnerem programu rabatowego banku BZWBK. Płacąc kartą banku BZWBK możesz skorzystać z rabatu. Więcej na stronie partnera.

  KwiatowyOgrod.pl jest Partnerem programu rabatowego VISA. Oferty Visa to serwis internetowy umożliwiający posiadaczom kart płatniczych Visa korzystanie z atrakcyjnych zniżek i ofert specjalnych w wielu sklepach internetowych (Oferty Visa Online). Więcej na stronie partnera.

  KwiatowyOgrod.pl jest Partnerem Klubu rabatowego banku Credit Agricole. Płacąc kartą banku Credit Agricole możesz skorzystać z rabatu. Więcej na stronie partnera

  KwiatowyOgrod.pl jest Partnerem programu rabatowego banku Raiffeisen Bank. Płacąc kartą banku Raiffeisen Bank możesz skorzystać z rabatu. Więcej na stronie partnera.

 

  KwiatowyOgrod.pl jest Partnerem programu rabatowego banku Millennium. Płacąc kartą banku Millennium możesz skorzystać z rabatu. Więcej na stronie partnera.
  mamBONUS to specjalny program korzyści dla posiadaczy wybranych kart kredytowych BGŻ BNP Paribas, w którym oferujemy punkty, rabaty, kredyty. Program rabatowy to ponad 40 Partnerów, a wśród nich KwiatowyOgrod, który oferuje uczestnikom programu mamBONUS unikalny rabat przy płatności kartą kredytową. Więcej informacji znajdziesz na www.mambonus.pl .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • kwiaty w eko stylu
  • kwiaty w eko torbie
  • bukiety ślubne
  • kwiaty z personalizacją
  • kwiaty na Dzień Mamy
  • kwiaty na rocznicę ślubu
  • świece zapachowe woodwick
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net