Nasi partnerzy

naturalCHIC.pl współpracuje z licznymi partnerami zewnętrznymi. Dynamicznie rozwijający się rynek banków zapewnia Państwu możliwość korzystania z szybkich płatności. W ramach współpracy z bankami powstały oferty promocyjne skierowane do klientów. O promocjach przeczytają Państwo na stronie swojego banku w zakładkach poświęconych rabatom.


 


naturalCHIC.pl jest Partnerem programu rabatowego banku PKO BP SA. Płacąc kartą banku PKO BP SA możesz skorzystać z rabatu. Więcej na stronie partnera.

naturalCHIC.pl jest Partnerem programu rabatowego mOkazje. Korzystając z oferty tego programu możesz skorzystać z rabatu. Więcej na stronie partnera.


naturalCHIC.pl jest Partnerem Programu Rabatowego Galeria Rabatów i tylko dla Klientów Banku Pekao S.A. dokonujących płatności dowolną kartą płatniczą Banku, przelewem z Pekao24 lub mobilnie PeoPay udziela rabatu. Więcej na stronie partnera.

naturalCHIC.pl jest Partnerem programu rabatowego Buy and Smile. Płacąc kartą MasterCard Business, Gold, Platinum, Professional, za zakupy w na stronie sklepu możesz uzyskać rabat. Więcej na stronie partnera.

naturalCHIC.pl jest Partnerem programu rabatowego banku BZWBK. Płacąc kartą banku BZWBK możesz skorzystać z rabatu. Więcej na stronie partnera.


naturalCHIC.pl jest Partnerem programu rabatowego VISA. Oferty Visa to serwis internetowy umożliwiający posiadaczom kart płatniczych Visa korzystanie z atrakcyjnych zniżek i ofert specjalnych w wielu sklepach internetowych (Oferty Visa Online). Więcej na stronie partnera.

naturalCHIC.pl jest Partnerem programu rabatowego banku Credit Agricole. Płacąc kartą banku Credit Agricole możesz skorzystać z rabatu. Więcej na stronie partnera.

naturalCHIC.pl jest Partnerem programu rabatowego banku Raiffeisen Bank. Płacąc kartą banku Raiffeisen Bank możesz skorzystać z rabatu. Więcej na stronie partnera.
naturalCHIC.pl jest Partnerem programu rabatowego banku Millennium. Płacąc kartą banku Millennium możesz skorzystać z rabatu. Więcej na stronie partnera.

mamBONUS to specjalny program korzyści dla posiadaczy wybranych kart kredytowych BGŻ BNP Paribas, w którym oferujemy punkty, rabaty, kredyty. Nasz program rabatowy to ponad 40 Partnerów, a wśród nich Naturak CHIC, który oferuje uczestnikom programu mamBONUS unikalny rabat przy płatności kartą kredytową. Więcej informacji znajdziesz na www.mambonus.pl .
  • kwiaty w eko stylu
  • kwiaty w eko torbie
  • bukiety ślubne
  • kwiaty z personalizacją
  • kwiaty na Dzień Mamy
  • kwiaty na rocznicę ślubu
  • świece zapachowe woodwick
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net